Kalasadama 4a (Rumbi 4), Tallinn · E-R 9-19 L 11-17 P 11-15
Et     Ru     En
Eesti     Русский     English

Kasutatud seadmete seisukord

Mobipunkt on üks suurimaid kasutatud Apple seadmete müüjaid Eestis.

Kõik meie seadmed on läbinud põhjaliku kontrolli ning kõik funktsioonid toimivad nagu näiteks ekraan, Wi-Fi, kaamera, nupud, levi ja kõik ülejäänud funktsioonid (juhul kui on seadmel mingi viga, siis see on mainitud seadme tootekirjelduses). Aku on uueväärne või uue vastu vahetatud.

Seadmete välimus jaguneb kolmeks kategooriaks: Grade A, Grade B ja Grade C.

Grade A


Seade on välimuselt uueväärne

Korpus

Korpusel puuduvad kulumisjäljed, tugevad kriimustused ja/või täkked. Võivad esineda üksikud niidi suurused kriimud, mis ei ole märgatavad.


Ekraan 
Ekraanil puuduvad kulumisjäljed, täkked ja tugevad kriimustused. Võivad esineda üksikud niidi suurused kriimud, mis ei ole märgatavad.

Grade B


Seade on hea välimusega, esinevad üksikud või vähesed loomulikud kasutusjäljed, mis on tavaliselt korpusel


Korpus

Korpus on heas korras. Seadme korpusel esinevad loomulikud kasutusjäljed. Võivad esineda kergemad kriimud või mõni üksik vaevumärgatav täke.


Ekraan 
Ekraan on heas korras. Seadme ekraanil võivad esineda kergemad kriimustused. Puuduvad suuremad kulumisjäljed, täkked või tugevamad kriimustused.

Grade C


Seadmel esinevad tugevamad kulumisjäljed

Korpus
Seadme korpusel võivad esineda suuremad täkked ja/või kriimud ning värvikahjustused.


Ekraan 
Ekraanil võivad esineda sügavamad kriimud, mõrad puuduvad (juhul kui on seadmel mingi ekraanis täke/pragu, siis see on mainitud seadme tootekirjelduses)


Kasulik teada

Seadme grade viitab ainult seadme kosmeetilisele välimusele. Kõigi Mobipunkti kasutatud seadmete funktsioonid on töökorras olenemata sellest, kas seadme välimus on uueväärne või esineb seadmel kulumisjälgi.

Heledate toonidega seadmetel paistavad kasutusjäljed üldiselt vähem välja.

Paljud grade C seadmed on ka korraliku välimusega: seade võib pealtnäha olla Grade A välimusega, kuid kui seadmel on kas või üks sügavam täke, kuid ülejäänud välimus on uueväärne, on ta ikkagi automaatselt Grade C.


Mobipunkt annab igale kasutatud seadmele kaasa kahe aasta pikkuse garantii.

Toode on lisatud ostukorvi

Meie veebileht kasutab küpsiseid


Veebilehe paremaks toimimiseks palume teil lubada küpsiste kasutamine. Kasutame küpsiseid kasutajakogemuse parandamiseks, sisu ja reklaamide isikupärastamiseks, sotsiaalse meedia funktsioonide pakkumiseks ning liikluse analüüsimiseks. Loe lisaks meie privaatsuspoliitikast.

Ainult vajalikud