Kalasadama 4a (Rumbi 4), Tallinn · E-R 9-19 L 11-17 P 11-15
Et     Ru     En
Eesti     Русский     English

Seadmekaitse

Kas teadsid, et üle poole viimastest iPhone mudelitest tuleb asendada uuega, sest peale õnnetus juhtumit on remont ebamõistlik?

Kas teadsid, et enamus sülearvutite kahjustusi tekib joogi/ vedeliku tagajärjel ning neid ei pruugi korda saada, kuna vedelik tekitab jäädava kahjustuse?

Õnnetus ei hüüa tulles! Kindlusta oma nutiseade ootamatuste vastu. Seadmekaitse hoolitseb selle eest, et Sinu kulutused oleksid minimaalsed, tagades Sulle suurepärase võimaluse nautimaks oma nutikat seadet murevebalt. Seadmekaitse kehtib kõikjal maailmas ja katab äkilise ja ettenägematu kahjustumise või hävinemise (kukkumine, uppumine, murdvargus, rööv ja lemmikloomade poolt tekitatud kahju). Õnnetuse korral remondime Sinu seadet või asendame samaväärsega ning Sinu vastutus piirdub õnnetuse korral ainult omavastutusega alates 70€ (omavastatuse hind sõltub mudelist).

Piiramatu kindlustusjuhtumite arve lepingu ajal
Laiaulatuslik kaitse
Kehtib kogu maailmas
Õnnetusjuhtumite kaitse kuni 2 aastat
Kiire kahjukäsitlus ja asendusseade remondi ajaks
Kaitse kehtib teiste isikute kasutuses
Seade kaitseb nii füüsilistele isikutele kui ka juriidilistele isikutele
Seadmekaitset saab osta kaasa kõikidele Mobipunktist ostetavatele seadmetele: iPhone, iPad, Mac, Watch (sealhulgas ka avatud pakendis ja ilma pakendita seadmetele ning kasuattud seadmetele)

Lisainfot seadmekaitse kohta saad küsida Mobipunti esinduses või helistades numbril 5685 0020.
Vastame Sinu kõnedele ja kirjadele 7 päeval nädalas.

Kindlustusteenuse pakkuja on AS LHV Kindlustus, kindlustusteenust vahendab Mobipunkt OÜ. Tutvu tingimustega ja pea nõu asjatundjatega.

Toode on lisatud ostukorvi

Meie veebileht kasutab küpsiseid


Veebilehe paremaks toimimiseks palume teil lubada küpsiste kasutamine. Kasutame küpsiseid kasutajakogemuse parandamiseks, sisu ja reklaamide isikupärastamiseks, sotsiaalse meedia funktsioonide pakkumiseks ning liikluse analüüsimiseks. Loe lisaks meie privaatsuspoliitikast.

Ainult vajalikud