Kalasadama 4a (Rumbi 4), Tallinn · E-R 9-19 L 11-17 P 11-15
Et     Ru     En
Eesti     Русский     English

Viis parimat Apple Watchi rakendust

Mobipunkt
24.08.2018   Kasulikud artiklid-nipid
apple watch, apple watch äpid, trenniäpp

Kui on üks nutikell, millel rakendustest kindlasti puudust ei tule, on see Apple Watch. Toome välja viis parimat Apple Watchi rakendust. 

Parim ilma-äpp: CARROT Weather
See vaimukas ja üsna teravmeelne 4.99 dollarit maksev äpp iga senti väärt. Peale selle, et näete ära, mis temperatuurimõõdik näitab, on äpil ka must huumorimeel, mis päeva lõbusamaks muudab. Parim spordiäpp: Strava
See tasuta fitnessiäppide kuningas jälgib täpselt GPS-i abil, kui palju te olete jooksnud või jalgrattaga sõitnud, et ükski meeter tähelepanuta ei jääks. 3. Parim kalendriäpp: Things 3
Tänapäeva kiire elutempo juures kipuvad ikka asjad ununema. Vanaemal on homme sünnipäev, koer tuleb viia juuksurisse... Äpp, mis seda kõike meile meelde tuletab, kulub igati ära. Hind: 9.99 dollarit.
Things 3 on valitud parimaks kalenderäpiks. Selle saab ühendada oma Google'i kontoga ning mugavalt vaadata ülesandeid päeva või tulevaste päevade kaupa. See näitab to-do nimekirju, kalendrit, saadab meeldetuletusi ning sinna on väga lihtne lisada uusi ülesandeid. Tõeline sekretär sinu kellas. 


 

4. Parim trenniäpp: CARROT Fit
Kui pole aega pikka trenni teha, siis seitse minutit ikka leiab. Vali kas "Kuulsuste näopeks" või "Draakoni paaritustants" ja hakka vehkima! Hind: 3.99 dollarit. 5. Parim äpp märkmete üleskirjutamiseks: Cheatsheet
Kui sa kipud unustama oma Wifi parooli, uut telefoninumbrit või omaenda nime, aitab Cheatsheet sul märkmed üles kirjutada, et mälu värskendada. Ei pea enam ebamugavalt märkmeid üles kirjutama telefoni, vaid näed neid kiirelt oma kellalt. Tasuta. 

← Tagasi blogi esileheleVeel põnevat lugemist

iphone, kasutatud iphone, iphone müük, kasutatud iphone müük, garantii kasutatud iphone, mobipunkt, iphone garantii,

Millised ohud kaasnevad iPhone'i ostmisega eraisikutelt?

Ilmselt on paljud mõelnud kasutatud telefoni ostmise peale, kuid kahtlema hakanud, kas see on ikkagi hea mõte. …
Loe lähemalt ›

Mobipunkt
28.06.2018   Kasulikud artiklid-nipid
iphone nipid, iphone kompass, iphone taimer, mobipunkt, iphone lood, iphone jälgimine, iphone asukoha jälgimine

iPhone'i nipid, millest sa veel ei teadnud


Loe lähemalt ›

Mobipunkt
26.04.2018   Kasulikud artiklid-nipid
Toode on lisatud ostukorvi

Meie veebileht kasutab küpsiseid


Veebilehe paremaks toimimiseks palume teil lubada küpsiste kasutamine. Kasutame küpsiseid kasutajakogemuse parandamiseks, sisu ja reklaamide isikupärastamiseks, sotsiaalse meedia funktsioonide pakkumiseks ning liikluse analüüsimiseks. Loe lisaks meie privaatsuspoliitikast.

Ainult vajalikud