Kalasadama 4a (Rumbi 4), Tallinn · E-R 9-19 L 11-17 P 11-15
Et     Ru     En
Eesti     Русский     English

Seitse põhjust, miks iPhone on parem kui Android

Mobipunkt
27.06.2018   Kasulikud artiklid-nipid
iphone, iphone android võrdlus, ios android võrdlus, samsung iphone, mobipunkt

See on vist igikestev vaidlus, et kumb on parem – kas iPhone või Android? Siin võib öelda, et igaühele oma, ent toome siiski välja mõned iPhone'i eelised Androidi ees. 

1. iPhone on palju-palju kiirem
Kui plaanite osta iPhone 8, iPhone 8 Plusi või iPhone X-i, siis teadke, et Android jääb teist valgusaastate kaugusele. Isegi uus Galaxy S9 on iPhone X-ist kaks korda aeglasem. 2. Kõige lihtsamalt kasutatav telefon
Paljud nurisevad, et iOS ei ole aastate jooksul palju muutunud, aga kuna kõik toimib sama hästi kui alati, võtame selle arvesse plussina. Ei mingit tüütut ümberõppimist, sinu uus iPhone toimib nii nagu alati.

3. iOSi uuendused siis kui sa neid ise soovid
Nädal pärast väljatulekut installeeriti iOS 11 25% iOSi seadmetele. 2018. aasta jaanuariks oli iOS 11 65% iOSi seadmetel. Android Oreo oli tol hetkel 0,7% seadmetel. 
Probleem on järgmine – Samsungid, LG-d ja HTC-d peavad nägema suurt vaeva, et teile Google OSi uut versiooni tuua. Ning tootjad venitavad vanemate telefonide uuendamisega. 
Kui sul on aga iPhone (5s või hilisem versioon), saad iOSi uusima versiooni juba sel päeval, mil see välja tuleb.

4. Saad esimesena parimad äpid
iOSil ja Androidil on mõlemal poodides miljoneid äppe. Kuid arendajad eelistavad siiski iPhone'i. Google Play on justkui äpipoodide Netflix – sinna jõuavad äpid alles siis, kui iOSi kasutajad neist juba tüdinenud on.
Näiteks jõudis Instagram Androidile välja kaks aastat hiljem kui iOSile. 5. Toimib suurepäraselt koostöös Maciga
iPhone ja MacBook on kui kaks parimat semu. AirDropiga on ülimugav saata märkmeid ja faile Macbooki. Loe AirDropi kohta lähemalt siit! 

6. Perepakett
Apple'i perekond võidab. Ema, isa ja lapsed saavad jagada oste App Store'ist, iTunesist ja iBooksist. Kui lapsed midagi osta soovivad, tuleb vanemate telefoni märguanne, et pidada arvet, mida laps alla tõmbab.
Pere saab ka soodushinnaga kasutada iCloudi, kus 200GB maksab 2.99 dollarit kuus ja 2TB 9.99 dollarit kuus. 
Telefonis saab jagada ka fotoalbumeid, kalendrit ja vaadata kaardilt, kus teie laps asub. 

7. Apple'i garantii
Apple annab oma seadmetele 12 kuulise garantii, mis kehtib üle maailma! Ei ole vahet, kust riigist sa oma seadme oled ostnud, garantii kehtib ka sinu kodumaal.
← Tagasi blogi esileheleVeel põnevat lugemist

e-raamatud, e-raamatud laenutus, e-raamatukogu, mobipunkt

E-raamatusõprade paradiisid

Ehkki ei ole midagi paremat kui hoida käes ühte head raamatut, liigub tulevik e-raamatute poole. Plusspoolelt mahub siis tuhandeid raamatu…
Loe lähemalt ›

Mobipunkt
26.04.2018   Varia
iphone nipid, iphone kompass, iphone taimer, mobipunkt, iphone lood, iphone jälgimine, iphone asukoha jälgimine

iPhone'i nipid, millest sa veel ei teadnud


Loe lähemalt ›

Mobipunkt
26.04.2018   Kasulikud artiklid-nipid
Toode on lisatud ostukorvi

Meie veebileht kasutab küpsiseid


Veebilehe paremaks toimimiseks palume teil lubada küpsiste kasutamine. Kasutame küpsiseid kasutajakogemuse parandamiseks, sisu ja reklaamide isikupärastamiseks, sotsiaalse meedia funktsioonide pakkumiseks ning liikluse analüüsimiseks. Loe lisaks meie privaatsuspoliitikast.

Ainult vajalikud